Menu
Enrico Benetti Havana print
  • Enrico Benetti Havana print
  • Enrico Benetti Havana print
  • Enrico Benetti Havana print
  • Enrico Benetti Havana print
  • Enrico Benetti Havana print
  • Productomschrijving

    Artikelnummer: 119377.500

    EAN-code: 8714872397688

    Bestelcode: 21001

    Materiaal
    Zou je niet willen dat je altijd stijlvol en voorbereid op reis kunt gaan? Met de Enrico Benetti 65 cm harde koffer uit de kleurrijke Havana collectie ben je helemaal klaar voor je volgende avontuur! Deze trendy koffer in het opvallende print-Turquoise is eenvoudig te herkennen op de bagageband. Gemaakt van duurzaam ABS-materiaal, is hij niet alleen licht van gewicht, maar ook bestand tegen de uitdagingen van het reizen. Met een gewicht van slechts 3,6 kg is deze koffer de lichtgewicht kampioen in zijn klasse. De binnenzijde is voorzien van een polyester voering, wat zorgt voor een nette afwerking en extra bescherming van jouw spullen. Zet de vakantiemodus aan en ga met flair op reis!

    Veiligheid
    Veiligheid staat voorop tijdens jouw reis. Met het TSA cijferslot kun je met een gerust hart op reis gaan, vooral naar bestemmingen waar veiligheid extra belangrijk is. Dit slot zorgt ervoor dat jouw bagage veilig is, maar ook toegankelijk voor de autoriteiten wanneer dat nodig is. Perfect voor die verre bestemmingen!

    Bedienen
    De Enrico Benetti koffer is ontworpen voor gemak. Hij beschikt over een dubbele, verstelbare trekstang met drie standen, zodat je hem altijd op de juiste hoogte kunt instellen. Met vier dubbele zwenkwielen beweeg je de koffer soepel in elke richting. Daarnaast zijn er twee handvaten aan de boven- en zijkant voor extra gebruiksgemak, of je hem nu van de bagageband haalt of in de auto plaatst.

    Inpakken
    Met een totale capaciteit van 73 liter biedt deze koffer meer dan genoeg ruimte voor al jouw spullen. Dankzij de uitbreidbare mogelijkheid kun je hem nog verder vergroten, ideaal voor die extra souvenirs die je tijdens je reis verzamelt. De koffer is uitgerust met twee gekruiste inpakriemen om je spullen goed op hun plaats te houden.

    Handig om te weten:
    - Materiaal buitenzijde: ABS
    - Materiaal binnenzijde: polyester
    - Ritssluiting
    - Lichtgewicht
    - TSA cijferslot
    - Dubbele trekstang (3 standen)
    - 2 handvaten aan boven- en zijkant
    - 4 dubbele zwenkwielen
    - Uitbreidbaar
    - 2 gekruiste inpakriemen
    - 4 stootnoppen
    - 1 hoofdcompartiment
    - 3 ritsvakken

  • Artikelgegevens

    Fabrieksgarantie : 5 jaar
    Materiaal : ABS
    Inhoud : 73 liter
    Gewicht : 3,6 kg
    Kleurnaam : Zalm Splash
    Sluiting : Ritssluiting
    Type slot : TSA cijferslot
    Aantal wielen : 4 wielen
    Aantal ritsvakken : 3 vakken
    Hoogte : 65 cm
    Breedte : 40 cm
    Diepte : 28 cm

Enrico Benetti
Koffer / Reiskoffer 65 cm (Medium) Havana Print

kleur:
  • Enrico Benetti Havana print
  • Enrico Benetti Havana print
afmeting:
aantal:
Prijs: 89,00
Maak eerst uw maatkeuze

  • Zet op verlanglijst
  • Deel met vrienden
  • Stel een vraag
onze vertrouwde service:
  • levertijd 1 a 2 dagen.
  • Gratis verzending vanaf €39,00.
  • Minder CO² uitstoot: gratis bezorgen & retourneren in onze winkels.
  • wij zijn officieel dealer van Enrico Benetti.
Klantbeoordelingen
9.1 (Uitstekend)
door 4.618 klanten
Cijfer: 10
01 May door Antoinette
Prachtige Samsonite handbagage koffer- de vorige ging ook jarenlang mee en we reizen wekelijks
Cijfer: 10
19 April door Wilhelmina
de dame bood direct aan mijn koffer te laten bezorgen. dat vond ik top want ik was op de fiets en ben op leeftijd. ook heeft ze mij telefonisch geholpen met de code instellen.
Cijfer: 10
16 April door G.
Klantvriendelijk geholpen. Eerlijk advies. Goede koffer gekocht. Gratis thuisbezorgd.

BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt