
Productomschrijving
Artikelnummer: 124767.400
EAN-code: 8721077614700
Bestelcode: 55TR-7
Met de SUITSUIT Serenity koffer in de kleur zwart ga jij stijlvol en praktisch op reis! En dankzij de TSA-cijferslot ga je ook nog eens veilig op reis, wat wil je nog meer?
Materiaal
Of je nu een spontane citytrip maakt of wekenlang de wereld verkent, met de SUITSUIT Serenity koffer reis je licht en in stijl. Het sterke, duurzame polycarbonaat beschermt je bagage onderweg, terwijl het lichte gewicht van 2,7 kg zorgt voor extra gemak. De elegante zwarte kleur geeft de koffer een moderne uitstraling die perfect past bij elke reis en elke bestemming.
Veiligheid
Met de SUITSUIT Serenity koffer ga je met een extra goed gevoel op pad, dankzij het slimme TSA-cijferslot en de stevige ritssluiting die je bagage optimaal beschermen, zodat jij zorgeloos kunt genieten van elke stap van je avontuur!
Bedienen
Je reist moeiteloos met de Serenity die dankzij de vier soepel rollende wielen overal met je meebeweegt. De verstelbare trekstang met twee hoogtestanden zorgt ervoor dat je altijd comfortabel onderweg bent, afgestemd op jouw ideale hoogte. En wanneer je hem even moet optillen pak je hem gemakkelijk vast aan het handvat, zo wordt reizen écht zorgeloos en relaxed.
Inpakken
Organisatie maakt het verschil en met de SUITSUIT Serenity zit je altijd goed. Met een inhoud van 33 liter, verdeeld over twee ruime hoofdcompartimenten met ritssluiting, houd je eenvoudig overzicht over je bagage. De vier extra ritsvakken zorgen ervoor dat kleinere spullen netjes op hun plek blijven. Zo heb je alles snel bij de hand, zelfs op de drukste reisdagen.
Handig om te weten:
- Materiaal buitenkant: polycarbonaat
- Materiaal binnenkant: polyester
- Ritssluiting
- TSA-cijferslot
- Trekstang met 2 standen
- 1 handvat
- 4 wielen
- 4 ritsvakken
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 5 jaar |
| Materiaal | : Polycarbonaat |
| Inhoud | : 33 liter |
| Gewicht | : 2,7 kg |
| Kleurnaam | : Black Olive |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Type slot | : TSA cijferslot |
| Aantal wielen | : 4 wielen |
| Aantal ritsvakken | : 4 vakken |
| Hoogte | : 55 cm |
| Breedte | : 35 cm |
| Diepte | : 20 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)















