
Productomschrijving
Artikelnummer: 124855.400
EAN-code: 7611160300331
Bestelcode: 653655
Maak je klaar voor de ultieme reiservaring met de fantastische Victorinox Werks Traveler 7.0 laptoptrolley in stijlvol zwart! Deze veelzijdige en elegante eyecatcher maakt elke (zaken)trip comfortabeler en georganiseerder dan ooit tevoren.
Materiaal
Ga je op reis of een zakenreis? De Victorinox Werks Traveler 7.0 laptoptrolley is jouw nieuwe reismaatje. Met Victorinox kies je voor een merk dat bekend staat om kwaliteit en innovatie. Deze trolley is gemaakt van gerecycled polyester. Je reist niet alleen in stijl met zijn klassieke zwarte kleur en zilverkleurige details, maar je draagt ook bij aan duurzaamheid. En met zijn lichte gewicht is hij makkelijk mee te nemen!
Veiligheid
Geen gedoe meer met veiligheid. Deze businesstrolley is uitgerust met stevige ritssluitingen die ruimte bieden voor een hangslotje, en heeft een TSA-cijferslot. Superhandig, vooral als je naar de VS reist, want daar kunnen ze je tas inspecteren zonder hem te beschadigen. Je spullen zijn veilig en jij reist met een gerust hart.
Bedienen
Of je nu groot of klein bent, met de trekstang die drie hoogtestanden heeft, ligt de trolley altijd lekker in de hand. De twee soepele wielen zorgen voor vlot rollend gemak, waar je ook bent. Handig zijn ook de dubbele handvatten en de koffersleeve, waarmee je de trolley makkelijk op een andere koffer kunt plaatsen. Reizen wordt zo echt een fluitje van een cent!
Inpakken
Inpakken was nog nooit zo georganiseerd! Deze trolley heeft een ritsvak aan de voorkant voor snelle toegang en een vak waarin je de trekstang kunt verbergen. Een uitschuifbare ID-tag en een verborgen pincetje zorgen voor de finishing touch. Er zijn twee hoofdcompartimenten: één met een 15,6 inch laptopvak, een 11 inch tabletvak, een ruim open steekvak en een mesh ritsvak voor je elektronica. Het andere compartiment is ideaal voor kleding met spanbanden en een groot mesh ritsvak.
Handig om te weten:
- Materiaal buitenkant: gerecycled polyester
- Materiaal binnenkant: gerecycled polyester
- Ritssluiting
- TSA-cijferslot
- Koffersleeve
- 15,6" laptopvak
- 11" tabletvak
- Trekstang met 3 standen
- Dubbele handvatten
- Uitschuifbaar adreslabel
- 2 wielen
- 4 ritsvakken
- 4 steekvakken
- Spanbanden
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 1 jaar |
| Materiaal | : Gerecycled polyester |
| Gewicht | : 3.5 kg |
| Kleurnaam | : Black |
| Laptopvak | : 15.6 inch |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Type slot | : TSA cijferslot |
| Aantal wielen | : 2 wielen |
| Aantal ritsvakken | : 4 vakken |
| Aantal steekvakken | : 4 vakken |
| Hoogte | : 37 cm |
| Breedte | : 44 cm |
| Diepte | : 24 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)










