
Productomschrijving
Artikelnummer: 124853.508
EAN-code: 7611160300379
Bestelcode: 653651
Ga vol enthousiasme op pad met de veelzijdige Victorinox Werks Traveler 7.0 underseater in de stijlvolle kleur blauw! Deze fantastische reistas combineert slimme opbergruimte met een prachtig design voor de ultieme reiservaring.
Materiaal
Ben je klaar voor je volgende avontuur? De Victorinox Werks Traveler 7.0 laptoptas is jouw ideale reisgenoot. Deze veelzijdige reistas combineert stijl met duurzaamheid dankzij het gebruik van gerecycled polyester. Het strakke blauwkleurige ontwerp, voorzien van zwarte details en zilverkleurige hardware, maakt deze tas een tijdloze keuze. En met zijn lichte gewicht is hij perfect voor elke trip.
Veiligheid
Veilig op reis met de stevige ritssluiting van de Victorinox Werks Traveler 7.0. Deze sluiting houdt al je essentials op hun plek, zodat je je geen zorgen hoeft te maken. Voor extra veiligheid kun je de ritstrekkers voorzien van een slotje. Handig voor als je naar bestemmingen reist waar extra beveiliging een must is.
Bedienen
Jouw comfort is gegarandeerd met de Werks Traveler 7.0 laptoprugzak. Kies uit het handvat bovenop of aan de zijkant, of gebruik de verstelbare schouderbanden voor optimaal gemak. En als je met een grotere koffer reist, is deze tas dankzij de koffersleeve eenvoudig te combineren.
Inpakken
Met deze underseater kun je georganiseerd en efficiënt inpakken. Aan de voorkant vind je een ritsvak met extra vakken voor pennen en sleutels, en nog een tweede compacte ritsvak. De achterkant biedt ook nog een ritsvak. Onderop zit een discreet steekvak, ideaal voor je ov-chipkaart. Het hoofdcompartiment heeft een ruime indeling van 27 liter, uitbreidbaar tot 32 liter, met mesh ritsvakken en spandbanden. Daarnaast is er een speciaal compartiment voor je 15,6 inch laptop en een 11 inch tabletvak.
Handig om te weten:
- Materiaal buitenkant: gerecycled polyester
- Materiaal binnenkant: gerecycled polyester
- Ritssluiting
- Ruimte voor een hangslotje
- Koffersleeve
- Gewatteerd rugpaneel
- Pincetje
- Lusje voor adreslabel
- 2 handvatten
- Verstelbare schouderbanden
- 7 ritsvakken
- 3 steekvakken
- 2 pennenlussen
- 1 sleutelhaak
- Spanbanden
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 1 jaar |
| Materiaal | : Gerecycled polyester |
| Inhoud | : 27 liter |
| Gewicht | : 1.7 kg |
| Kleurnaam | : Navy Blue |
| Laptopvak | : 15.6 inch |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Aantal ritsvakken | : 7 vakken |
| Aantal steekvakken | : 3 vakken |
| Aantal andere vakken | : 3 vakken |
| Hoogte | : 47 cm |
| Breedte | : 34 cm |
| Diepte | : 23 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)










