
Productomschrijving
Artikelnummer: 124890.508
EAN-code: 7611160293916
Bestelcode: 653553
Maak elke werkdag nét wat georganiseerder met de Victorinox Altmont Modern in blauw. Een stijlvolle tas met een professionele look en volop slimme opbergruimte.
Uiterlijke kenmerken
De Victorinox Altmont Modern laptoprugzak is uitgevoerd in een stijlvolle blauwkleur met zwarte details en donkerzilverkleurige hardware. De strakke lijnen en professionele uitstraling maken deze tas een perfecte keuze voor werk, studie en zakelijke afspraken. Een modern ontwerp dat moeiteloos aansluit bij een actieve lifestyle.
Praktische kenmerken buitenzijde
Met de Victorinox Altmont Modern ga je georganiseerd op pad. Aan de voorzijde bevindt zich een praktisch ritsvak met daarin een extra ritsvak en een sleutelhaak, zodat je kleine essentials altijd binnen handbereik hebt. De steekvakken aan beide zijkanten bieden ruimte voor een drinkfles of travel size paraplu. Dankzij de handige koffersleeve aan de achterzijde neem je de tas bovendien moeiteloos mee op reis. Je draagt hem comfortabel met de verstelbare schouderbanden of eenvoudig aan het stevige handvat.
Praktische kenmerken binnenzijde
Deze stijlvolle rugzak beschikt over drie overzichtelijke hoofdcompartimenten met slimme opbergmogelijkheden. Het voorste vak bevat een ritsvak, drie pennenlussen, een steekvak en een speciaal vakje voor je AirPods. In het middelste compartiment vind je een uitneembare laptopsleeve voor laptops tot 15,7 inch, voorzien van twee handige steekvakken. Daarnaast beschikt dit compartiment over een extra steekvak waarin je ook je laptop kunt opbergen. Het achterste compartiment biedt volop ruimte om naar wens in te delen en is ideaal voor documenten. Alle compartimenten zijn voorzien van een veilige ritssluiting, zodat jouw spullen altijd goed opgeborgen blijven.
Handig om te weten:
- Materiaal buitenkant: gerecycled polyester
- Materiaal binnenkant: gerecycled polyester
- 15,7" laptopvak
- Uitneembare laptopsleeve
- Koffersleeve
- Ritssluiting
- Verstelbare schouderbanden
- 1 handvat
- Donkerzilverkleurige hardware
- 3 ritsvakken
- 7 steekvakken
- 3 pennenlussen
- 1 sleutelhaak
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 1 jaar |
| Materiaal | : Gerecycled polyester |
| Inhoud | : 27 liter |
| Gewicht | : 1.2 kg |
| Kleurnaam | : Navy Blue |
| Laptopvak | : 15.6 inch |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Aantal ritsvakken | : 3 vakken |
| Aantal steekvakken | : 7 vakken |
| Aantal andere vakken | : 4 vakken |
| Hoogte | : 44 cm |
| Breedte | : 32 cm |
| Diepte | : 22 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)










