
Productomschrijving
Artikelnummer: 124958.510
EAN-code: 7321051178047
Bestelcode: 7120054
Maak kennis met de stijlvolle en veelzijdige North Pioneer Flight laptoptas in een chique groene kleur! Perfect voor al je avonturen, biedt deze tas maximale bescherming en comfort voor jouw laptop en essentials.
Materiaal
Ga stijlvol op avontuur met de North Pioneer Flight laptoprugtas. Deze tas is gemaakt van stevig polyester in een outdoorsy groene kleur. Het is de perfecte partner voor je vlucht, licht van gewicht en waterafstotend. Klaar om jouw reis comfortabel en duurzaam te maken.
Veiligheid
Met de North Pioneer Flight rugzak hoef je je geen zorgen te maken over de veiligheid van je spullen. De tas heeft een betrouwbare ritssluiting die je bezittingen goed beschermt. Of je nu naar een drukke stad of een rustige bestemming reist, je spullen zijn veilig opgeborgen.
Bedienen
Draag de tas zoals jij dat wilt: met de verstelbare schouderbanden als rugzak of gebruik het handige bovenste handvat. En als je ook een koffer bij je hebt, dan is de koffersleeve op deze tas een uitkomst.
Inpakken
Organiseren is een eitje met deze laptoptas. Voorop vind je twee ritsvakken, waarvan één is uitgerust met twee steekvakken en twee pennenlussen, ideaal voor al je kleine essentials. Aan elke zijkant zit een steekvak, perfect voor je fles of paraplu. Aan de achterzijde bevindt zich een verborgen ritsvak, netjes weggewerkt onder de koffersleeve. De tas heeft twee ruime hoofdcompartimenten, beide af te sluiten met een stevige ritssluiting. Het voorste compartiment bevat een ritsvak en twee mesh steekvakken, terwijl het achterste compartiment is voorzien van een 15,6 inch laptopvak en een extra steekvak.
Handig om te weten:
- Materiaal buitenkant: polyester
- Materiaal binnenkant: polyester
- Ritssluiting
- 15,6" laptopvak
- Koffersleeve
- Waterafstotend
- Verstelbare schouderbanden
- 1 handvat
- 4 ritsvakken
- 7 steekvakken
- 2 pennenlussen
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 3 jaar |
| Materiaal | : Polyester |
| Inhoud | : 20 liter |
| Gewicht | : 0.9 kg |
| Kleurnaam | : Green |
| Laptopvak | : 15.6 inch |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Aantal ritsvakken | : 4 vakken |
| Aantal steekvakken | : 7 vakken |
| Aantal andere vakken | : 2 vakken |
| Hoogte | : 40 cm |
| Breedte | : 29 cm |
| Diepte | : 18 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)






