
Productomschrijving
Artikelnummer: 124544.200
EAN-code: 7428474210962
Bestelcode: FRENKY underseater
Maak kennis met de Frenky underseater in strak blauw, een handbagage reistas met een revolutionaire functie. Dankzij de unieke vacuümoptie kun je de inhoud comprimeren, waardoor je tot twee keer zoveel kunt meenemen als in een reguliere underseater. Met ruimte voor outfits voor 5-6 dagen is deze tas perfect voor zowel korte vakanties als zakenreizen.
Materiaal
Ben je klaar voor jouw volgende avontuur? Frenky biedt met deze collectie een perfecte combinatie van kwaliteit en stijl. Deze stevige waterdichte underseater is gemaakt van gerecycled blauw polyurethaan. Het duurzame materiaal zorgt ervoor dat je reistas lang meegaat, zonder in te boeten op stijl. Lichtgewicht en blauw, een ideale compagnon voor elke reis.
Veiligheid
Veiligheid staat voorop met de FRENKY underseater. De tas is uitgerust met een betrouwbare ritssluiting, zodat je je spullen altijd veilig kunt opbergen. Omdat hij als handbagage mee kan, verlies je hem nooit uit het oog. Onmisbaar voor een zorgeloze trip, waar je ook heen gaat!
Bedienen
Praktisch en veelzijdig, dat is de FRENKY reisrugzak! Draag hem makkelijk met het handvat bovenop of ga voor comfort met de verstelbare gewatteerde schouderbanden. En als je ook een koffer bij je hebt, maak je het jezelf extra gemakkelijk met de koffersleeve. De Frenky underseater is met jou moeiteloos onderweg!
Inpakken
Met een capaciteit van 45 liter en een draagkracht tot 10 kilo, is de Frenky een organisatiewonder! Hij heeft een apart 17-inch laptopvak, twee steekvakken, twee pennenlussen en een waterdicht compartiment. Het unieke vacuüm compartiment is eenvoudig klein te maken met de bijgeleverde handpomp. En als je een stofzuiger hebt, gaat het nog sneller! Ook krijg je een gratis waszak, zodat je vuile was netjes gescheiden blijft. Aan de buitenkant vind je een vak voor je waterfles en een geheim ritsvak achterop, ideaal voor je paspoort of andere waardevolle spullen.
Handig om te weten:
- Materiaal buitenkant: gerecycled polyurethaan
- Materiaal binnenkant: RPET polyester
- Ritssluiting
- OEKO-TEX® certified
- 17" laptopvak
- Waterafstotend
- Ingebouwd vacuümsysteem
- Gewatteerd rugpaneel
- 1 handvat
- Verstelbare gewatteerde schouderbanden
- 3 ritsvakken
- 3 steekvakken
- 2 pennenlussen
- Gratis waszak
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 1 jaar |
| Materiaal | : Gerecyclede PET flessen |
| Inhoud | : 45 liter |
| Kleurnaam | : Blue |
| Laptopvak | : 17 inch |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Aantal ritsvakken | : 3 vakken |
| Aantal steekvakken | : 3 vakken |
| Aantal andere vakken | : 2 vakken |
| Hoogte | : 40 cm |
| Breedte | : 30 cm |
| Diepte | : 15 - 20 cm |
| Trends | : Ingebouwd vacuümsysteem |
| Bijzonderheden | : Gratis mee te nemen bij de meeste luchtvaartmaatschappijen |
| Alternatieve groep | : 5500 |
| Sub-groep | : 5511 |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)












