
Productomschrijving
Artikelnummer: 125034.510
EAN-code: 4027002084414
Bestelcode: 96276
Ben jij op zoek naar een functionele reistas voor een aankomende reis? Geen zorgen, de Travelite reistas is de perfecte keuze voor jou. De koffer komt uit de collectie Basics en heeft de kleur groen.
Afmetingen
De afmetingen van de koffer zijn H70 x B38 x D37 cm
De koffer is uit te breiden door middel van een rits van 98 liter naar 119 liter. Zo kan er gemakkelijk meer bagage gemakkelijk meegenomen worden.
Materiaal
Het materiaal van deze reistas is polyester, maar wat is polyester nou precies? Polyester is een verzamelnaam voor verschillende textielsoorten, hierbij wordt gebruik gemaakt van polyestergaren. Het voordeel van deze stof is dat het zeer flexibel is en makkelijk schoon te maken.
Buitenzijde
De Travelite heeft twee grote hoofdcompartimenten en daarnaast twee extra ritsvakken. Ideaal om kleinere items in op te bergen! De wielen, dubbele trekstang en handvatten zorgen voor een nog comfortabeler gevoel, aangepast naar jouw voorkeur.
Binnenzijde
De binnenzijde van de Travelite bevat nog een groot ritsvak. Dit is handig om kleinere essentials in op te bergen, bijvoorbeeld ondergoed.
HANDIG OM TE WETEN
- Ritssluiting
- Uitschuifbare dubbele trekstang
- Handvatten aan de bovenzijde
- Expandable
- 2 wielen
- 2 ritsvakken
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 2 jaar |
| Materiaal | : Polyester |
| Inhoud | : 98 liter |
| Gewicht | : 2,8 kg |
| Kleurnaam | : Dark Green |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Aantal wielen | : 2 wielen |
| Aantal ritsvakken | : 2 vakken |
| Hoogte | : 70 cm |
| Breedte | : 38 cm |
| Diepte | : 37 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)







