
Productomschrijving
Artikelnummer: 122910.400
EAN-code: 4024978444532
Bestelcode: 64132
Deze stijlvolle en compacte billfold portemonnee voor heren is onderdeel van de Hannes collectie vanBraun Buffel. De collectie kenmerkt zich door het gebruik van soepel rundernappaleer dat volledig doorgeverfd is. De portemonnee heeft een klein buffel [BRAND icoontje die de no-nonsense-uitstraling van deze lijn extra benadrukt. De binnenkant van dit zwarte model biedt diverse opbergmogelijkheden, waaronder: negen vakken voor pasjes: perfect voor al je essentiële kaarten. Een ruim muntgeldvak met drukknoopsluiting: handig voor kleingeld. Twee vakken voor briefgeld: zorgt ervoor dat je papiergeld netjes en overzichtelijk blijven. Drie steekvakken voor bonnetjes: helpt je om belangrijke bonnetjes bij te houden. Conclusie: deze portemonnee is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit voor de moderne man.
Handig om te weten:
- RFID-beveiliging: Beschermt je passen tegen ongewenst uitlezen.
- Praktisch ontwerp: Alles wat je nodig hebt binnen handbereik
- 6 steekvakken waarvan 1 groot muntgeldvak met drukknoopsluiting; 2 vakken voor briefgeld
- 8 pasjesvakken
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 1 jaar |
| Materiaal | : Leer |
| Kleurnaam | : Schwarz |
| Aantal steekvakken | : 6 vakken |
| Aantal andere vakken | : 8 vakken |
| Hoogte | : 8 cm |
| Breedte | : 10.5 cm |
| Diepte | : 0.5 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)





