
Productomschrijving
Artikelnummer: 124856.400
EAN-code: 7611160300294
Bestelcode: 653659
Ga stijlvol en zorgeloos op reis met de Victorinox Werks Traveler 7.0 handbagage koffer in zwart! Deze duurzame en superhandige reisgenoot zit vol slimme features, zodat jij je alleen nog maar hoeft te focussen op het avontuur.
Materiaal
Ga stijlvol en duurzaam op reis met de Victorinox Werks Traveler 7.0 handbagage koffer. Dit stevige reismaatje van het bekende merk Victorinox is helemaal gemaakt van gerecycled polyester, wat niet alleen beter is voor het milieu, maar ook zorgt voor een lichtgewicht koffer. De zwarte kleur geeft hem een tijdloze en elegante uitstraling.
Veiligheid
Veiligheid is een prioriteit als je op reis gaat. Deze koffer is uitgerust met een TSA-slot en een stevige ritssluiting. De ritstrekkers op het voorste ritscompartiment kunnen bovendien met een klein slot worden afgesloten. Perfect voor als je naar landen reist waar extra beveiligingsmaatregelen vereist zijn.
Bedienen
Met de Victorinox Werks Traveler 7.0 koffer ben je van alle gemakken voorzien. Hij heeft vier 360 graden stille en soepele wielen die ervoor zorgen dat je moeiteloos door de luchthaven rolt. De trekstang kun je in drie hoogtestanden aanpassen, en met handvatten bovenop en aan de zijkant til je de koffer eenvoudig op en van de bagageband.
Inpakken
Inpakken wordt met deze koffer een fluitje van een cent. De voorkant van de koffer heeft twee ritsvakken: één ruime en één compacte. In het ruime vak kun je veilig je 15,6 inch laptop en 11 inch tablet opbergen. Het hoofdcompartiment is lekker ruim en voorzien van drie ritsvakken, waarvan twee met mesh, en spanbanden om alles netjes op z'n plek te houden. Inclusief een waszak en een kledinghoes. De totale capaciteit is 37 liter, maar je kunt hem uitbreiden tot 45 liter.
Handig om te weten:
- Materiaal buitenkant: gerecycled polyester
- Materiaal binnenkant: gerecycled polyester
- Ritssluiting
- TSA-cijferslot
- 15,7" laptopvak
- 11" tabletvak
- Waszak
- Kledinghoes
- Trekstang met 3 standen
- 2 handvatten
- Pincet
- 4 wielen
- 5 ritsvakken
- Spanbanden
Artikelgegevens
| Fabrieksgarantie | : 1 jaar |
| Materiaal | : Gerecycled polyester |
| Inhoud | : 45 liter |
| Gewicht | : 4 kg |
| Kleurnaam | : Black |
| Laptopvak | : 15.6 inch |
| Sluiting | : Ritssluiting |
| Type slot | : TSA cijferslot |
| Aantal wielen | : 4 wielen |
| Aantal ritsvakken | : 5 vakken |
| Hoogte | : 55 cm |
| Breedte | : 35 cm |
| Diepte | : 23 cm |
Het kan voorkomen dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de weergegeven voorraad kan afwijken. Om zeker te zijn dat het gewenste artikel op voorraad is, raden wij u aan contact op te nemen met de desbetreffende winkel.
U kunt ook altijd contact opnemen met één van onze winkels om te vragen of zij het betreffende artikel voor u kunnen opvragen.
BEL 0172 - 447 517 (5 dagen per week bereikbaar) of zoek een winkel bij jou in de buurt
Kom gezellig langs in één van onze
onze 29 winkels.
Vind een winkel bij
jou in de buurt.
Schrijf je in op onze wekelijkse nieuwsbrief. Mis geen van onze aanbiedingen, speciale acties en nieuwtjes.
(uitschrijven is altijd mogelijk)










